اقتصاد

لزوم فعالیت روغن نباتی جهان با تمام ظرفیت  

لزوم فعالیت روغن نباتی جهان با تمام ظرفیت  

لزوم فعالیت روغن نباتی جهان با تمام ظرفیت

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، استاندار زنجان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با بیان اینکه در حال حاضر هیچ یک از مسائل مربوط به بدهی ها و معوقات پرداخت ها در خصوص روغن نباتی جهان را در نظر نمی‌گیریم، افزود: آنچه که حائز اهمیت و دارای اولویت بوده افزایش تولیدات کارخانه با ظرفیت بالا بر اساس دستور و تاکیدات رییس جمهور در سفر ( ۲۷ آبان ماه امسال) به زنجان است.

دکتر محسن افشارچی  با اشاره به ماهیت جلسات تشکیل شده برای حل مشکل واحدهای تولیدی گفت: متولیان این جلسات در دعوت از افراد برای حضور در آن دقت لازم را داشته باشند تا این کارگروه ها از ماهیت و هدف اصلی خود که همان حل و فصل مشکلات حوزه تولید است، خارج نشود.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه مدیرعامل کارخانه روغن نباتی جهان فقط بخشی از هزینه خریداری کارخانه ( در سال ۱۳۹۲) را پرداخت کرده است، اظهار داشت: ۴۵ میلیارد تومان هزینه خرید این کارخانه بوده که فقط ۱۰ میلیارد تومان آن پرداخت شده و هنوز حتی بقیه چک ها هم پرداخت نشده است.

افشارچی با بیان اینکه مدیرعامل کارخانه جهان باید همه معوق‌های شرکت اعم از مطالبات اداره مالیات و تامین اجتماعی را پرداخت کند یادآور شد: متاسفانه در این خصوص بیت المال ضایع شده است.

وی گفت: ما فراتر از قانون برای این شرکت اقدامی انجام نخواهیم داد و با قوت پیگیر باز گرداندن بیت المال هستیم.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه جلسات آتی باید در راستای پیگیری مصوبات این جلسه برگزار شود، ادامه داد: در جلسات ستاد تسهیل، برای ارزیابی هرچه بهتر اقدامات صورت گرفته و خروجی مطلوب، گزارش مبسوط تصویری نیز ارائه شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *