پزشکی و سلامت

حضور بسیجیان در پایگاه‌های واکسیناسیون ستودنی‌ است

حضور بسیجیان در پایگاه‌های واکسیناسیون ستودنی‌ است

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،جلسه هیات اندیشه‌وزر بسیج جامعه پزشکی استان زنجان با حضور رئیس و برخی اعضاء و هیات اندیشه‌وزر بسیج جامعه پزشکی استان در سالن رازی مرکز آموزشی درمانی آیت الله موسوی برگزار شد.

در این مراسم رئیس بسیج جامعه پزشکی استان ضمن تبریک هفته بسیج به اعضاء، یاد و خاطره دلاورمردان بسیجی در ۸ سال دفاع مقدس را گرامی داشت.

دکتر مشهود تقی‌لو حضور بسیجیان عزیز در طرح بزرگ سردارشهید حاج‌قاسم سلیمانی را، جهت پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، به مثابه دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: حضور بی‌ادعا و ایثارگرانه بسیجیان در پایگاه‌های واکسیناسیون و منازل مبتلایان و حمایت از ایشان ستودنی‌ست.

این مدرس دانشگاه تلاش بسیجیان را در راه خدا و در جهت رضای حق‌تعالی ذکر کرد و گفت: بسیجیان همواره و در همه امور تلاششان باید در راه رضای خدا باشد و این خلوص نیت بسیجیان بوده که در طول زمان ایشان را محبوب‌تر و پایدارتر نموده است.

در ادامه، اعضاء هیات اندیشه‌ورز به طرح دیدگاه و نظرات خود پرداختند.

سرهنگ دکتر حسین بابایی معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان زنجان در ادامه برنامه با تبریک هفته بسیج، روحیه ایثارگری و بسیجی را تنها راه برون‌رفت از مشکلات کنونی کشور بیان کرد و از همه بسیجیان فعال در بسیج جامعه پزشکی بخصوص طرح سردارشهید سلیمانی تشکر نمود.

در پایان برنامه و با توجه به شرایط کرونایی، از ۸ نفر از بسیجیان فعال در طرح سردارشهید سلیمانی به نمایندگی از ۶۴ بسیجی فعال در این عرصه، تقدیر بعمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا