سیاسی و اجتماعی

امدادرسانی هلال احمر به خودروهای در راه مانده استان زنجان

امدادرسانی هلال احمر به خودروهای در راه مانده استان زنجان

امدادرسانی هلال احمر به خودروهای در راه مانده استان زنجان
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: امدادگران هلال احمر از شامگاه ۲۰ آبان تا بامداد امروز برای ۲۲۲ خودروهای گرفتار در برف و کولاک جاده های استان امدادرسانی کردند.
سید قاسم موسوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با توجه به بارش برف و وقوع کولاک شدید در جاده ها و گردنه های صعب العبور استان زنجان، امدادگران برای خودورهای عبوری از این مسیرها زنجیرچرخ بسته و به خروج از برف این تعداد خودرو کمک کردند.
وی تاکید کرد: امدادگران برای ۶۶۱ سرنشین ۲۲۱ خودور در جاده های استان زنجان امداد رسانی کردند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: علاوه بر عملیات امداد رسانی، امدادرسانان هلال احمر استان ۱۰ نفر را در پایگاه های امدادی اسکان دادند.
موسوی خاطرنشان کرد: ۲۸ تیم عملیاتی اعم از نجاتگران و امدادگران هلال احمر در این امدادرسانی ها فعالیت داشته اند.
وی یادآوری کرد: در زمان حاضر ۱۱ پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر استان زنجان با تجهیزات کامل زمستانی شبانه روزی آماده ارائه خدمات به کاربران جاده ای هستند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: برای ارائه خدمات مطلوب علاوه بر این پایگاه ها، ۶ تیم عملیاتی و پشتیبان نیز در سطح فعال و آماده ارائه خدمات امدادی هستند.
موسوی اظهارداشت: همه پایگاه‌های امداد و نجات جاده ای هلال احمر استان زنجان به اقلام زیستی و غذایی برای در راه ماندگان و اسکان موقت تجهیز شده است.
وی ازهموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در ۲۴ ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *