اقتصاد

ساینا، واحد نمونه استان زنجان  

ساینا، واحد نمونه استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، شرکت صنایع بهداشتی ساینا همزمان با ۱۴ اکتبر / ۲۲مهر۱۴۰۰ موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر واحد نمونه استاندارد استان زنجان گردید.

گفتنی است، در مراسم اهداء تندیس واحد نمونه استاندارد که با حضور جمعی از مدیران کل استان زنجان، مسئولین شهرستان ابهر و مدیران ارشد و اجرایی مجموعه ساینا در محل کارخانجات این شرکت برگزار شد؛ داریوش اشکانی پور مدیرکل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان زنجان ضمن عرض تبریک به کارکنان پرتلاش و متعهد ساینا که با سعی مثال زدنی خود توانستند اسباب انتخاب این مجموعه را به عنوان واحد نمونه کیفی استاندار استان ایجاد کنند؛ شاخص های ارزیابی واحدهای نمونه را از سوی سازمان استاندارد بسیار سختگیرانه برشمرد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان زنجان با اشاره به این که در این روز سه واحد از مجموعه گسترده شرکت های صنعتی و تولیدی استان مفتخر به کسب رتبه واحد نمونه استاندارد و یک واحد به عنوان واحد نمونه ملی گردید است؛ موفقیت کسب شده از سوی مجموعه ساینا را یک افتخار برای کارکنان این مجموعه و همچنین یک موفقیت برای سازمان  استاندارد و تحقیقات صنعتی استان زنجان دانست.

داریوش اشکانی پور خطاب به میهمانان و مدیران ارشد استانی که در مراسم قدردانی از شرکت ساینا حضور داشتند اعلام نمود؛ شرکت ساینا بر اساس ممیزی سختگیرانه ارزیابان سازمان استاندارد و بازدیدی که بنده و همکارانم طی هفته های گذشته از این کارخانه داشتیم؛ تمام امتیازات لازم را برای کسب واحد نمونه ملی دارا می باشد و اظهار امیدواری نمود که این واحد نمونه به جایگاه واقعی خود که همانا واحد نمونه ملی است دست یابد.

گفتنی است در ابتدای این مراسم رسول کارگرزاده عضو هیأت مدیره و معاون منابع انسانی شرکت ساینا ضمن تبریک ۲۲ مهر روز جهانی استاندارد به مدیران و کارشناسان این سازمان و قدردانی از تلاش بی‌وقفه خانواده بزرگ استاندارد، افزود: نهادینه کردن فرهنگ استاندارد و رقابتی نمودن فضای تولید منجر به افزایش کیفی محصولات و به طبع آن رضایت مشتریان در سطح جامعه می شود.

عضو هیأت مدیره ساینا در جمع میهمانان این مراسم اضافه کرد: موفقیت ارزنده ای که امروز حاصل شده، نتیجه تلاش جمعی خانواده ساینا است. مجموعه ای از تلاشگران عرصه صنعت و تولید که هیچ سقفی در رعایت استاندارد نمی شناسند و اگر چنین نبود و رعایت تمام شاخص های کیفی در جای جای این کارخانه خودنمایی نمی کرد، بدون تردید امروز میزبان مدیران فرهیخته سازمان استاندارد و مقامات استان زنجان و شهرستان ابهر نبودیم.

رسول کارگرزاده؛ تولید محصولات خانواده پریمکس را در کنار برندهای معتبری چون گلی، برف، سپید، رخشا و … یک موفیت کم نظیر برای ساینا دانست ؛که جایگاه این شرکت را در بازار رقابتی شوینده یک سر و گردن متمایز و بهتر از رقباء تعریف نموده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به برنامه ریزی هیأت مدیره شرکت و اهتمام مدیرعامل مجموعه برای شروع پروژه تولید سولفوناسیون، بهره برداری از این پروژه را که بابرنامه زمانبندی دوساله وارد مرحله اجرایی می گردد ، یک موفقیت کم نظیر برای ساینا بر شمرد و افزود: تحقق این هدف ساینا رابه یک قطب تعیین کننده در زمینه تامین مواد اولیه صنعت شوینده تبدیل می کند و بخش قابل توجهی از نیاز کارخانجات شوینده را به این ماده اولیه مرتفع می نماید.

براساس این گزار ش؛ روح الله حسینی مدیر کارخانه ساینا نیز ضمن تبریک روز جهانی استاندارد به مدیران و میهمانان حاضر در مراسم، مراتب قدردانی خود را به نیابت از کارگران پرتلاش ساینا بابت انتخاب این مجموعه به عنوان واحد نمونه استاندارد استان اعلام نمود و افزود: حضور مدیران ارشد اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان زنجان در این شرکت و اهداء تندیس و لوح تقدیر، نمایانگر این مهم است که زحمات و تلاش جمعی همه پرسنل ساینا در جبهه حفظ و اعتلای کیفیت محصولات به بار نشسته است و این اعتماد ارزشمند، بار مسئولیت خانواده بزرگ ساینا را در حفظ و حراست از کیفیت تولیداتش صد چندان می کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا