سیاسی و اجتماعی

۵ مورد شکایت از دفاتر خدمات مسافرتی زنجان  رسیدگی شد

۵ مورد شکایت از دفاتر خدمات مسافرتی زنجان  رسیدگی شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آسمان زنجان؛ معاون گردشگری استان زنجان گفت: فعالیت آژانس‌های مسافرتی در سه قالب تورهای ورودی، تورهای خروجی و تورهای داخلی است و هرکدام از آژانس‌ها بسته به نوع کار و ظرفیت خود فعالیت می‌کنند  که ۶ مجوز بند ب آژانس­های مسافرتی و گردشگری تمدید و ۱۴مورد به دلیل شرایط ایجادشده بر اثر شیوع کرونا  به‌صورت موقت تعطیل شدند.

علی اکبر شرفی افزود: در شش‌ماهه اول سال یک گواهینامه حرفه‌ای گردشگری سلامت  در شهر زنجان صادر شد و به پنج فقره شکایت از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان که به این معاونت گزارش‌شده بود موردبررسی و پیگیری کارشناسان قرار گرفت و برای تمامی شکایت‌ها رأی صادر شد.

وی با اظهار آنکه نظارت در استان زنجان با هماهنگی کارشناسان این اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان  در ۸ شهرستان به‌طور گسترده و برنامه‌ریزی‌شده صورت گرفته است افزود:  این بازرسی‌ها ابزاری مؤثر در ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات به گردشگران و مسافران است.

شرفی بیان کرد: ۶ بازدید فنی و کارشناسی از آژانس‌های خدمات مسافرتی و گردشگری در ۶ ماهه اول سال انجام شد و این با توجه به افزایش نظارت‌ها در سال جاری نسبت به سال گذشته، میزان شکایت‌های دریافتی از این تأسیسات کاهش‌یافته است.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا