اخبار ویژهسیاسی و اجتماعی

استقرار امنیت، ماموریت نیروی انتظامی است

استقرار امنیت، ماموریت نیروی انتظامی است

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان؛  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان آیت الله ” علی خاتمی ” در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های ناجا که به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور استاندار، رئیس پلیس استان ، فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) و شماری از دیگر مسوولان استان برگزار شد، افزود: همه جامعه نیازمند امنیت هستند و نیروی انتظامی بطور شبانه روز در راستای تامین امنیت، آسایش و آرامش خاطر مردم، تلاش وافر می کند که این قابل تقدیر و تحسین است.

وی، امنیت را مقوله ای بسیار مهم خواند و با بیان اینکه شما به عنوان نیروی انتظامی، بازوان توانمند و چشمان بیدار نظم و انتظام جامعه هستید، اظهار داشت: امروز پلیس ایران از قاطعیت و اقتدار توام با اخلاق، عدالت، مروت و ترحم برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان حضور به موقع پلیس درصحنه و رسیدگی به موقع به مسائل و مشکلات انتظامی مردم را در ارتقاء احساس امنیت و اعتماد عمومی بسیار مهم و تاثیرگذار دانست وبیان داشت : مردم نیروی انتظامی را امین خود دانسته و به این نیروی خدمت گذار اعتماد دارند.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه استقرار امنیت، ماموریت نیروی انتظامی است، افزود: اعتماد عمومی و رویکرد جامعه، مهمترین و بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی است که امروز آن را در جامعه مشاهده می کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ،  انسانهای سالم با مشاهده نیروی انتظامی، احساس آرامش و امنیت کرده و مجرمین و خطاکاران نیز دچار اضطراب شده و ترس جانشان را می گیرد.

وی در بخشی از سخنان خود به خروج فلاکت بار آمریکا از افغانستان اشاره کرد و اظهار داشت: آمریکای جهانخوار و سلطه طلب، ۲۰ سال قبل به منظور مبارزه با تروریسم و طالبان، پای در این کشور گذاشت و هزاران انسان بی گناه را کشت و زیرساخت‌های آن را خراب کرد و با آن همه جنایت و ویرانی به بار آورده، این کشور را تحویل طالبان داد.

حجت الاسلام خاتمی با بیان اینکه خروج توام با شرمندگی و فلاکت بار ارتش غاصب و جهنمی آمریکا از افغانستان، برای این کشور سلطه جو پایان خوشی نخواهد داشت، افزود: امید است جهان با افول آمریکا از دست این غاصبان، نجات یابد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، گفت: هر جا ناامنی، شرارت و جنایت در گوشه و کنار جهان می بینیم دست آمریکای جهانخوار به طور مستقیم یا غیرمستقیم در آن دیده می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا