سیاسی و اجتماعی

آمادگی ۱۷۰ اکیپ برای دیدار با خانواده‌های شهدای استان زنجان

دانش‌آموزان در دوران دفاع مقدس نقش بسزای اشتند

آمادگی ۱۷۰ اکیپ برای دیدار با خانواده‌های شهدای استان

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: ۱۷۰ اکیپ برای دیدار با خانواده‌های شهدای استان زنجان به مناسبت برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان آماده‌سازی شده است.

علی کاظمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در کنار مشارکت با سایر دستگاه‌های ذیربط در برگزاری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان، مسئولیت کمیته جمع‌آوری آثار و تکریم شهدا را بر عهده دارد، اظهار کرد: در آستانه برگزاری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان به دستور استاندار و رییس ستاد کنکره، نهضت دیدار با خانواده معظم شهدا با مشارکت دستگاه‌های اداری و شرکت‌های دولتی و غیردولتی از نیمه دوم شهریورماه سال ۱۴۰۰ آغاز و ضمن تجدید عهد و میثاق با شهدا و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی از والدین و همسران شهدای والامقام تقدیر به عمل می‌آید.

وی با بیان اینکه این دیدارها با حضور نمایندگان سپاه و بنیاد شهید و مدیر دستگاه و شرکت در مرکز استان و شهرستان‌ اجرا میشود، تصریح کرد: دیدار با خانواده‌های ۳۵۳۵ شهید استان زنجان یکی از اقدامات ویژه کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان است.

وی با اشاره به اهداف اجرای این طرح، افزود: آشنایی با مشکلات خانواده‌ها و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ابلاغ سلام مقام معظم رهبری و اطلاع از احوال ایثارگران در این دوران کرونا و انجام توصیه‌های لازم،  قرار گرفتن تمام مدیران اجرایی استان در این فضای معنوی و اهتمام در پیش برد برنامه‌های حوزه ایثار و شهادت و مساعدت در حل مسائل و مشکلات خانواده‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و رفاهی از جمله اهداف این طرح به شمار می‌رود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه در این دیدارها یک تندیس متحدالشکل و لوح تقدیر با حضور مدیران استان زنجان به این خانواده‌ها تقدیم میشود، یادآور شد: جمع‌بندی و احصا مشکلات و مطالبات خانواده‌ها بعد اجرای طرح انجام می‌شود.

کاظمی با اشاره به اینکه محتوای دیدارها و هماهنگی با خانواده شهدا از سوی بنیاد شهید استان زنجان انجام می‌شود، افزود: از خانواده شهدا در شهرها، روستاها و بخش‌های استان با حضور نمایندگانی از استانداری، دستگاه‌های اجرایی، سپاه و بنیاد شهید دیدار می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: این دیدارها با مجوز ستاد کرونای استان زنجان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *