سیاسی و اجتماعی

سلامت آحاد جامعه، خط قرمز استاندارد است

سلامت آحاد جامعه  خط قرمز استاندارد استان می باشد

سلامت آحاد جامعه، خط قرمز استاندارد است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آسمان زنجان؛ مدیر کل استاندارد استان زنجان، به منظور بررسی و رفع مشکلات در حوزه استاندارد، به همراه معاون ارزیابی انطباق، رئیس اداره حقوقی و پاسخگویی به شکایات و حراست اداره کل، با حجت الاسلام کرمی دادستان عمومی و انقلاب زنجان، دیدار و گفتگو کرد.

گفتنی است، در این دیدار که در محل دادستانی زنجان انجام پذیرفت، داریوش اشکانی پور، مدیر کل استاندارد استان، ضمن تشکر و قدردانی از همکاری‌های مجموعه قضایی به منظور صیانت از سلامت، ایمنی و منافع مصرف کننده و تولید کننده و نیز کمک به استاندارد سازی کالا و خدمات، به بیان گزارشی از فعالیت ها، وظایف و ماموریت های این اداره کل پرداخت و  اظهار کرد: این اداره کل خود را مکلف می داند که در جهت تحقق اهداف در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، حمایت خود را از واحدهای تولیدی در جهت اخذ نشان استاندارد و تولید با کیفیت بالا بیش از هر زمان دیگری تداوم بخشد.

اشکانی پور افزود: سلامت آحاد جامعه، خط قرمز استاندارد است و در این خصوص با هیچکس تعارف نداریم. ضمن اینکه وظیفه خود می دانیم در کنار کسانی که علی رغم تمامی مشکلات موجود در خط مقدم تولید و خدمت صادقانه ایستاده اند، بایستیم و هرآنچه در توان داریم بکار ببندیم.

حجت الاسلام کرمی دادستان عمومی و انقلاب زنجان نیز با اشاره به نقش  و جایگاه مهم استاندارد در حفظ ایمنی و سلامت شهروندان، گفت: توسعه، ترویج و تبلیغ فرهنگ استاندارد، یک ضرورت اجتماعی و قانونی است.

وی یادآور شد: دستگاه قضا با اعمال ابزارهای قانونی و برخورد قضایی با متخلفان از قوانین استاندارد، نقش مهم و کلیدی در حمایت از تولید با کیفیت و اجرای کامل استاندارد در سطح جامعه دارد.

در ادامه این دیدار در خصوص پرونده های حقوقی حوزه استاندارد استان بحث و تبادل نظر شد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *