اقتصاد

لزوم حمایت از صنایع سلولزی و کاغذسازی استان  

لزوم حمایت از صنایع سلولزی و کاغذسازی استان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آسمان زنجان؛  استاندار زنجان با اشاره به پروژه های در دست اجرای در استان زنجان گفت: ۱۰۶ کیلیومتر پروژه دو خطه کردن راه‌آهن زنجان به قزوین با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور خبر افتتاح می شود.

فتح الله حقیقی افزود: تجهیز و زیرسازی ۳۸ کیلومتر باقی مانده از این طرح نیز در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت.

وی با تقدیر ویژه از اتاق بازرگانی زنجان و ریاست آناظهار داشت: گزارشات کارشناسی و مجموعه اقدامات اتاق بازرگانی زنجان طی دو سال گذشته جای تشکر ویژه دارد چرا که کار ارزشمندی بوده و بضاعت خوبی نیز از سوی اتاق صرف آن شده است.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه ارائه آمارها باید دقیق بوده تا برنامه ریزی ها صحیح و به دنبال آن خروجی مطلوب باشد، ، تصریح کرد: صنایع سلولزی و کاغذسازی جزو صنایع نوین و نوپای استان بوده که باید حمایت شده تا سهم کنونی آن در تجارت افزایش پیدا کند.

حقیقی با بیان اینکه در رابطه با صادرات به کشورهای هدف باید کار مطالعاتی شده و کیفیت صادراتی ما نسبت به صادرات سایر کشورها افزایش پیدا کند، اظهار کرد: برنامه ریزی داخلی و جذب سرمایه گذاری ها برای ارتقای این صنعت باید صورت پذیرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه برای قطعی در حوزه های آب و برق ستاد در استان تشکیل شده و قطعی بدون اطلاع قبلی تخلف محسوب می شود، تصریح کرد: مشکل مربوط به قطعی ها رفته رفته کمتر شده و حل می شود.

گفتنی است، شصت و هفتمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی ظهر روز ۶ مردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت همزمان و ویدئو کنفرانس در سالن جلسات اتاق بازرگانی، استانداری و محل دستگاه ها و دوایر برگزار شد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا