پزشکی و سلامت

اعمال محدودیت کرونایی در استان زنجان

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان

اعمال محدودیت کرونایی در استان زنجان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آسمان زنجان؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان، گفت:با حاکم شدن وضعیت قرمز کرونایی در ۴ شهر استان زنجان ، از فردا شنبه ، ادارات با یک سوم کارکنان و مشاغل هم فقط در گروه ۱ شغلی ، مجاز به فعالیت هستند.
مرادی افزود: با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونایی چهار شهر زنجان ، ابهر ، خرمدره و خدابنده از فردا ادارات در این با یک سوم نیرو‌ها فعال است.
وی اظهار داشت: بر اساس مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا مشاغل گروه‌های ۲.۳ و ۴ تا عادی شدن شرایط ممنوع است و فقط مشاغل گروه یک و خدمات رسان مجاز به فعالیت هستند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان: در شهر‌های قرمز و نارنجی ، ورود خودرو‌های شخصی با پلاک بومی از و به شهر‌های قرمز ممنوع است و تردد خودرو‌های شخصی کماکان ، از ساعت ۲۲ تا سه صبح در شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است.
وی اظهار داشت: با حاکم شدن شرایط جدید کرونایی ، تالار‌های پذیرایی ، سالن‌های سینما ، استخر‌های سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی‌ تعطیل است.
گفتنی است،واحد‌های صنفی در بازار سرپوشیده ی شهر زنجان و مجتمع‌های تجاری در شهر‌های قرمز ، ۷۲ ساعت فرصت دارند دستورالعمل‌های بهداشتی را اعمال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *