سیاسی و اجتماعی

پلیس با هر گونه اخلال در نظم و امنیت برخورد قاطعی دارد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آسمان زنجان؛ معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا گفت : در بحث مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی و نهاده های دامی پلیس ورود کرده وبا اقدامات هوشمندانه با این پدیده شوم مبارزه خواهد کرد.
سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: نیروی انتظامی به عنوان نیروی خدمتگزار مردم و مجری قانون است .
وی با اشاره به اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش در سطح کشور خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی بر اساس وظایف قانونی و مطالبه مردمی طرح ها را برای رفاه مردم اجرا و وظیفه خود می داند در همه امور که قانون مشخص کرده به صراحت و قاطعانه با مجرمان و قانون شکنان برخورد کرده و طرح ها مستمرا ادامه دارد .
معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا با تاکید بر اینکه رفاه و آسایش مردم خط قرمز پلیس است گفت: نیروی انتظامی اجازه نخواهد داد گروهی اخلال گر باعث بی نظمی در جامعه شوند.
سردار حاجیان تصریح کرد: پلیس با هر گونه اخلال در نظم و امنیت و اقدامات اوباشگرانه که وجود داشته باشد ورود کرده و برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.
سخنگوی ناجا در خصوص انتشار کلیپ قمه کشی در فضای مجازی و حمل سلاح سرد گفت: بر اساس قانون هر فعل یا ترک فعلی در جامعه صورت گرفته و جرم شناخته شده باشد پلیس وظیفه خود می داند با خاطیان برخورد و آنان را به مرجع قضایی معرفی نماید.
وی افزود: افرادی که ناهنجاری اجتماعی را در فضای مجازی انتشار دهند و موجب تشویش اذهان عمومی شده و حس ناامنی القاء کنند پلیس ورود کرده و افراد مجرم را دستگیر و تحویل قانون خواهد داد.
معاون اجتماعی ناجا سامانه ارتباطی پلیس را ۱۱۰ بیان و اظهار داشت: بحث طرح جمع آوری ماینر های غیر مجاز که موجب قطعی برق شده و تاثیر گزار می باشد درقالب طرح ویژه پیگیری و اجرا می کند.
وی با اشاره به جمع آوری ۲۲ هزار ماینر غیر مجاز در کشور خاطر نشان کرد: در بحث مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی و نهاده های دامی پلیس ورود کرده وبا اقدامات هوشمندانه با این پدیده شوم مبارزه خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا