ورزش

تمدید بسته ی حمایتی باشگاه داران آسیب دیده از کرونا  

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آسمان زنجان؛ مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان از تمدید بسته ی حمایتی باشگاه داران آسیب دیده از کرونا تا پایان شهریور خبر داد.

علی خلیلی افزود: از ابتدای کرونا تا کنون هشت میلیارد و هفتصد و سی و یک میلیون تومان تسهیلات پرداختی اداره کل ورزش و جوانان به باشگاه داران آسیب دیده از کرونا در استان بوده است.

وی اظهار داشت: طبق مصوبه هفتاد و یکمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ بسته ی حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا تمدید شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان تصریح کرد: این بسته شامل حمایت های مالیاتی، بانکی، بیمه ای و… می باشد و طبق بند«ب» این صورت جلسه مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا متقاضی أخذ تسهیلات کرونا تا پایان شهریور ۱۴۰۰ تا شرایط و دستورالعمل های ابلاغ شده ی قبلی توسط کارگروه اقتصادی مقابله با کرونا تمدید شد.

خلیلی افزود: باز پرداخت تسهیلات کرونایی أخذ شده توسط مشاغل و بنگاه های آسیب دیده أعم از تسهیلات کرونایی قبلی و یا تسهیلات جدید تا پایان شهریور ۱۴۰۰ امهال شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان تصریح کرد: کلیه باشگاه داران جهت ثبت نام برای دریافت تسهیلات می توانند به سایت sd.msy.gov.ir مراجعه نموده و یک هفته پس از تکمیل اطلاعات جهت ثبت نهایی به سامانه کارا به آدرس kara.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا