اقتصاداخبار ویژه

کمک ۹ میلیارد تومانی خیران زنجانی برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی گفت :در پویش جشن گلریزان سال جاری در ماه رمضان استان زنجان بیش از ۱۲ هزار نفر برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی مشارکت داشتند.
وی ضمن تقدیر از مردم شریف ، خیرین بزرگوار و نوع دوست استان زنجان در راستای مشارکت در پویش جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی افزود : با مشارکت خیرین مبلغ ۹ میلیارد تومان در طول ماه رمضان سال جاری جمع آوری شده که این مبلغ نسبت به مشابه سال گذشته ۲۴ درصد رشد داشته است .
رئیس کل دادگستری زنجان با اشاره به اینکه از مجموع ۸۰ زندانی مشمول برای کمک با ۱۴ میلیارد تومان بدهی از ابتدای ماه رمضان از محل کمک های مردمی تاکنون ۲۵ زندانی با بدهی بیش از ۵ میلیارد تومان از زندان آزاد شدند و باقیمانده زندانیان دستور کار ستاد دیه استان قرار دارد که امیدواریم شاهد آزادی زندانیان مشمول از زندان باشیم .
این مقام عالی قضایی استان با بیان اینکه پویش جشن گلریزان استان زنجان ، پویشی بیاد ماندنی و یک افتخار برای دیار کریمان است اظهار کرد :در پویش ماه رمضان سال جاری از صدا و سیمای مرکز استان ، ستاد دیه استان ، مدیر کل زندانهای استان ، روسا و دادستانهای حوزه های قضایی ، همکاران قضایی تلاش کردند وهمچنین از شکات که از بخشی از حق خود گذشتند به نوبه خود تشکر می کنم.
بهروز حسینی۶۶۵۶

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا