اخبار ویژهاقتصاد

کمبود فعالان رسانه ای در حوزه اقتصادی

آموزش حلقه مفقوده کمبود فعالان رسانه ای در حوزه اقتصاد است.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، آیین پاسداشت روز خبرنگار و اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان به میزبانی اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.
صمد یوسفی‌اصل، رئیس اتاق بازرگانی زنجان در آئین اختتامیه نهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری با بیان غیر قابل قبول بودن تعداد رسانه‌های فعال در حوزه اقتصاد در استان زنجان، اظهار کرد: در حوزه دیگری چون صنعت نیز شاهد این کمبود هستیم.
وی با بیان اینکه حلقه مفقوده این حوزه مبحث مهم آموزش است، تصریح کرد: کمبود سواد رسانه‌ای در بین فعالان اقتصادی و سواد اقتصادی در بین فعالان رسانه‌ای یکی از نکات مهم در این حوزه است.
یوسفی اصل با بیان اینکه برای جبران این کمبود برگزاری دوره آموزشی اقتصادی میان‌ مدت و کارگاه مد نظر قرار گیرد، گفت: تربیت خبرنگار و فعال رسانه در حوزه اقتصاد یکی از برنامه هایی است که با همکاری اتاق بازرگانی زنجان و اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان دنبال خواهد شد.
رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به برگزاری و اعلام فراخوان جشنواره اقتصاد و رسانه برای نخستن بار در استان زنجان با ابتکار اتاق بازرگانی و با همکاری خانه مطبوعات، گفت: برگزاری این جشنواره به صورت استانی در دستور کار است و برگزاری آن به صورت منطقه‌ای و کشوری نیز برنامه‌ریزی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا