اخبار ویژهسیاسی و اجتماعی

کسی قیم مردم ایران نیست

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،رییس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان در نشست خبری با اشاره به اینکه ما خود را قطره ای از اصحاب رسانه می دانیم، گفت:حل و فصل مشکلات از مسیر صندوق اتفاق می افتد.
حکیمی پور افزود:ما از بدو ورود از مسیر رسانه وارد شدیم چرا که رسانه ها دیدبان مردم هستند.
وی اظهار داشت:زنجان یکی از استان های سربلند خبر رسانی و اطلاع رسانی است.
وی گفت:فعالیت های انتخاباتی بسیار فشرده است و سعی داریم برنامه ها بصورت روتین برگزار شود.
وی با اشاره به ارزیابی دوره اول انتخابات تصریح کرد:نسبت به گذشته انتخابات، درصد مشارکت بالاتر بوده است و افرادی که قصد شرکت در انتخابات نداشتند را پای صندوق های رای آوردیم که جای خوشحالی است.
حکیمی پور با اشاره اینکه ما افرادی که قصد شرکت نداشتند را قانع به حضور در انتخابات کردیم که در ساعات پایانی رای گیری کاملا ملموس بود.
رییس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان در زنجان بالای ۲۰هزار نفر به دلیل کندی سیستم و نبود صندوق سیار نتوانستند در رای گیری شرکت کنند.
وی با اشاره به اینکه مشارکت در زنجان می توانست بیشتر از ۴۳ باشد،افزود: امیدوارم در مرحله دوم مشکلات مرحله اول را نداشته باشیم.
رییس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان آرای ما، ارای سازمانی نیست ،بلکه ما باید مردم را قانع به حضور کنیم،گفت: زنجان در مشارکت در رنج بالای کشوری است.
کسانی که به اجبار رای جمع آوری می کنند، کار اشتباهی است و توجیهی منطقی ندارد، ما معتقدیم که کسی قیم مردم ایران نیست، و احبار برای رای دادن و یا ندادن درست نیست،با اینکار ایران به جایی نخواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا