فرهنگ و هنر

کسب رتبه اول برنامه تلویزیونی «نسل قاسم» توسط کانون فرهنگی تبلیغی نگاره

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان؛ کانون فرهنگی تبلیغی نگاره خرمدره ( وابسته با اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان ) در برنامه نسل قاسم که با حضور ۵۰ مجموعه فرهنگی شاخص کشوری برگزار شد در رقابتی تنگاتنگ رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داد.
گفتنی است،کانون فرهنگی تبلیغی نگاره در برنامه نسل قاسم که با حضور ۵۰ مجموعه فرهنگی شاخص کشوری برگزار شد در رقابتی تنگاتنگ رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داد.
این برنامه، عرصه نمایش خلاقیت هیئتی‌ها و جهادگران دهه هشتادی‌ نسل قاسم است که با مشارکت سازمان هیئت و تشکل‌های دینی با رویکرد جایگاه هیئتی‌ها و جهادگران دهه هشتادی‌ در حوزه نظام حل مسائل و نشان دادن تمهیدات، تلاش و همت این قشر برای رفع مشکلات محله، منطقه و شهرشان پخش می‌شود.
کسب رتبه اول گروه نگاره در این رقابت‌ها بیانگر ظرفیت‌های بالای خرمدره در حوزه فرهنگ و هنر است، ظرفیت‌هایی که باید به آنها بها داده شود تا به منصه ظهور برسد. جوانان خرم‌دره‌ای با این موفقیت نشان دادند چگونه با ابتکار، خلاقیت و ایده‌پردازی از سد مشکلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و به‌ویژه مشکلات حوزه جوانان عبور کرد.
یادآور می‌شود، هدف فعالیت مجموعه فرهنگی و هنری نگاره کشف، رشد و حمایت از نوجوانان و جوانان و عرضه قابی نو در عرصه رسانه با محوریت نوجوانان و کار تیمی است و این مجموعه از کانون های فرهنگی تبلیغی  اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا