اخبار ویژهاقتصاد

عملیات ساخت و ساز مسکن با سرعت خوبی جلو می رود

پروژه های نهضت ملی مسکن در سایت غرب (کوی زیتون) و شرقی زنجان (کوی زنگان) فعال است و عملیات ساخت و ساز با سرعت خوبی جلو می رود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،گفت: فرآیند انعقاد قرار داد با متقاضیان برای پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان که پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصدی دارند انجام می شود.
اصغر اسماعیلی گفت: در اولین روز از هفته دولت با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان زنجان سه هزار و ۷۳۸ واحد مسکونی از پروژه های نهضت ملی مسکن در قالب حمایتی،خودمالکی، بازآفرینی و روستایی به بهره برداری رسید.
وی با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی در جلسه شورای مسکن شرکت کردند و توفیقات خوبی هم برای استان  زنجان رقم خورد،ابراز داشت: در این جلسه مصوب شد پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان که بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند افزایش متمم ۲۰۰میلیون تومانی برای وام های قبلی از ۳۵۰ میلیون تومان به ۵۵۰ میلیون تومان تخصیص می یابد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: خوشبختانه فرآیند انعقاد قرار داد با متقاضیان برای پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان که پیشرفت فیزیکی مذکور را دارند در حال انجام است.
اسماعیلی با بیان اینکه پروژه های نهضت ملی مسکن در سایت غرب (کوی زیتون) و شرقی زنجان (کوی زنگان) فعال است و عملیات ساخت و ساز با سرعت خوبی جلو می رود،تاکید کرد: تا پایان سال بیش از دو هزار واحد مسکونی در سایت غربی زنجان و سه هزار واحد در سایت شرقی زنجان در صورت همراهی متقاضیان تحویل داده می شود. 
وی افزود: به تناسب نیروی انسانی و شرایط کاری پروژه های نهضت ملی مسکن در سایت غربی و شرقی زنجان به شکل خوبی جلو می رود. 
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با ابراز خرسندی از اینکه پروژه های نهضت ملی مسکن که پیشرفت فیزیکی  قابل توجهی داشته باشند را زود تکمیل خواهیم کرد و به متقاضیان واگذار می کنیم،افزود: پروژه هایی که به پیشرفت فیزیکی  ۷۵ درصد می رسند قیمت نهایی پروژه تقریبا مشخص است و به متقاضیان اعلام می شود. 
اسماعیلی با تاکید بر اینکه قیمت نهایی پروژه ها با توجه به شروع پروژه ها متفاوت است و ربطی به منطقه ندارد،یاد آورشد: پروژه هایی که زودتر شروع شده به تبع قیمت تمام شده هم پایین است،همچنین پروژه هایی که نوع الگوی ساخت آنها متفاوت است یعنی در سطح بلند مرتبه دارای مشاعات زیادی هستند قیمت تمام شده متفاوت تر از پروژه های چند خانواری است.
وی با بیان اینکه خبرهای خوشی از بیمه به متقاضیان خواهیم داد،گفت: خوشبختانه کاهش درصد بیمه به تایید شورای نگهبان رسیده و با ابلاغ به ادارات کل راه و شهرسازی استانها ، به تبع قیمت نهایی پروژه های نهضت ملی هم هم کاهش می یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا