اخبار ویژهاقتصاد

نقل و انتقال سوابق بیمه ای بین سازمان ها بلامانع است

مطابق آیین نامه های جدید، نقل و انتقال سوابق بیمه ای بین سازمانی همه صندوق های بیمه ای امکانپذیر است.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستایی و عشایر استان زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه به مناسبت دهه فجر ، ۸۰ میز خدمت فعال در روستاها راه اندازی شد، گفت: به مناسبت دهه فجر ، اقدام نهضت میز خدمت کرده ایم و حداقل ۸۰میز خدمت فعال در روستاها راه اندازی شده است.
اسماعیلی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۶هزار و ۱۰۰نفر در استان زنجان مستمری بگیر این صندوق هستند، افزود: در استان زنجان، ۵۸هزار نفر بیمه شده صندوق است که ۷۰درصد سرپرست خانوار هستند و از این تعداد ۳۸هزار و ۶۰۰نفر عضو و بیمه پرداز فعال هستند.
وی با اشاره به آمار ۱۰ماهه ابتدایی سالجاری گفت: از ابتدای سالجاری ۷۱میلیارد ۷۰۰میلیون تومان وصول حق بیمه داشتیم. و در این مدت از بابت تعهدات خود ۶۳میلیارد تومان به افراد تحت پوشش پرداخت شده است.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستایی و عشایر استان زنجان با اشاره به اینکه میزان عضویت جدید صندوق در مقایسه با مدت مشابه ۱۵۰درصد رشد دارد، تصریح کرد: از ابتدای دولت مردمی تا به امروز، ۹هزار نفر عضو جدید داریم.
اسماعیلی با اشاره به اینکه نقل و انتقال سوابق بیمه ای بین سازمان ها بلامانع است، افزود: مطابق آیین نامه های جدید، نقل و انتقال سوابق بیمه ای بین سازمانی همه صندوق های بیمه ای امکانپذیر است و این امر در راستای مسئولیت اجتماعی، به مردم به نفع مردم است.
وی اظهار داشت: نهضت میز خدمت در دهه فجر امسال ایجاد شده است و حداقل ۸۰میز در روستاها جهت پاسخگویی به مشکلات و مسائل روستائیان مستقر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا