اخبار ویژهسیاسی و اجتماعی

مأموریت خبرنگاران انعکاس اخبار درست و سریع است

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مسئول دفتر نمایندگی ولی در سپاه استان زنجان با اشاره به اینکه اصحاب رسانه در جهاد تبیین نقش سازنده ای دارند گفت:امروز بیان واقعیت ودستاوردهای انقلاب،تاریخ و هجمه‌های دشمن نیازمند تبیین است و این بدست خبرنگاران عملی خواهد شد.
حجت الاسلام بیگدلی در نشست صمیمی با خبرنگاران که به مناسبت روز خبرنگار در سالن جلسات ولایت سپاه انصارالمهدی (عج) برگزار شد؛ اظهار داشت:حرفه خبرنگاری یک رسالت و تکلیف است و این عزیزان با قلم خود در مقابل دشمنان ایستاده اند.
وی با اشاره به حادثه کربلا و نقش حضرت زینب (س) تصریح کرد:حضرت زینب (س) پس از شهادت برادرشان و واقعه عاشورا در خطبه‌های خود در کوفه هدف و جریان حرکت امام را تبیین کردند و امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) همانند یک خبرنگار با بیان حقایق؛ در مقابل دشمن ایستادند.
این مسئول با بیان اینکه خبرنگاران با قلم خود تصمیم گیران در جامعه هستند وقلم سلاحی برای مبارزه با دشمنان است عنوان کرد: قلم و نگاه خبرنگاران می‌تواند جامعه‌ای را به نابودی یا به اوج و پیشرفت برساند چرا که اصحاب رسانه امروز در جنگ ترکیبی با دشمن در خط مقدم هستند.
حجت الاسلام بیگدلی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه در جهاد تبیین نقش سازنده‌ای دارند، خاطرنشان کرد:امروز بیان واقعیت، دستاورد‌های انقلاب، تاریخ و هجمه‌های دشمن نیازمند تبیین است و این بدست خبرنگاران عملی خواهد شد.
وی با بیان اینکه خبرنگاران با اخبار امید آفرین مایه آرامش ملت ایران هستند، افزود: مأموریت خبرنگاران انعکاس اخبار درست و سریع در جامعه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا