اخبار ویژهاقتصاد

لزوم هم افزایی دستگاه ها با وزارت راه و شهرسازی در پیشبرد مولدسازی

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان خصوصی سازی در جلسه مولدسازی استان با بیان اینکه این تالار قرار بود سوم خردادماه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر راه اندازی شود، افزود: این کار امکان تسهیلگری و جذب منابع طرح‌ها و برنامه‌ها را فراهم می‌کند.
حسین قربان زاده هماهنگی و هم افزایی را مولفه‌ای مهم و اثرگذار در پیشبرد برنامه های مربوط به مولدسازی عنوان کرد و گفت: امسال، سال انقلاب به معنای تحول در حوزه حکمرانی اقتصادی کشور به ویژه در حوزه راه اندازی پروژه های عمرانی است.
این مسئول به لزوم هم افزایی دستگاه ها با وزارت راه و شهرسازی در پیشبرد مولدسازی اشاره کرد و گفت: طی تفاهم انجام گرفته در ماده ۱۰ قانون جهش تولید مسکن ابتدا باید مکان یابی و اراضی مورد نظر مشخص شود و سپس در این خصوص اقدام گردد چون مسکن نوعی مولدسازی است.
حسین قربان زاده در ادامه با بیان اینکه اتمام ۶۵ هزار پروژه نیمه تمام، ملی و استانی با این وضع کنونی بالغ بر ۵۰ تا ۹۰ سال طول می کشد، افزود: مقام معظم رهبری با قاطعیت در این خصوص گره گشایی کرده است تا مقاومت دستگاه‌های اجرایی در این زمینه شکسته شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا