سیاسی و اجتماعی

شهید آیت الله رئیسی ذخیره ارزشمندی برای نظام بودند

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان با بیان اینکه آیت‌الله رییسی پرچم خدمت‌رسانی را در ایران اسلامی برافراشته کرد، گفت: این پرچم باید بعد از این نیز توسط مسؤولان برافراشته بماند.
حجت‌الاسلام علی یوسفی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی پرچم خدمت‌رسانی را در ایران اسلامی برافراشته کرد، گفت: این پرچم باید بعد از این نیز توسط مسؤولان برافراشته بماند.
وی با یادآوری اینکه این حادثه دلخراش، دل‌های همه را غمگین و داغدار کرد، افزود: دومین رئیس‌جمهور شهید جمهوری اسلامی ایران، یکی از کم‌
نظیرترین افرادی بود که در ایران اسلامی در بالاترین جایگاه مسؤولیت قرار گرفت و با خلوص نیت و اخلاص و نیز با توسل به اهل‌بیت (ع) بهترین عملکرد را طی سه سال گذشته به عنوان رئیس قوه مجریه به منصه ظهور گذاشت.
یوسفی با بیان اینکه شهید آیت الله رئیسی نقش مهم و تأثیرگذار در طول عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسؤولیت های مختلف داشتند، ادامه داد: شهید آیت الله رئیسی ذخیره ارزشمندی برای نظام بودند و سرمنشا بسیاری از خدمات بودند که جبران فقدان وجودی ایشان خیلی سخت است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ارزشی که شهید آیت‌الله رئیسی برای مردم قائل بود و خلوصی که در خدمت به مردم داشت، در بین سایر مسؤولان دیده شده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم شهادت رئیس‌جمهور محبوب ایران انگیزه‌ای برای سایر مسؤولان بوده و این راه را به نحو احسن ادامه داده و اجازه ندهند پرچم خدمت‌رسانی بر زمین بماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا