اقتصاد

رفع تجاوز و قلع و قمع مستحدثات غیر مجاز

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از رفع تجاوز و قلع و قمع مستحدثات غیر مجاز محور زنجان‌رود، زنجان_میانه و حوزه شهرستان ماهنشان و سلطانیه به طول ۳۷ هزار متر مربع خبر داد.
محبوب آسمانی رئیس اداره حقوقی این اداره کل از رفع تجاوز و قلع و قمع مستحدثات غیر مجاز محور زنجان‌رود، زنجان_میانه و حوزه شهرستان ماهنشان و سلطانیه خبر داد و گفت: به استناد ماده ۱۷ و تبصره ۶ قانون ایمنی راه‌ها با دستور دادستان و نیروی انتظامی، این عملیات اجرا شد.
وی افزود: این عملیات در محور زنجانرود، زنجان_میانه و حوزه شهرستان ماهنشان و سلطانیه بوده که به طول ۳۷ هزار متر مربع نسبت به آزاد‌سازی حریم اقدام شد.
رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان در ادامه افزود: این محور توسط افراد شخصی به صورت فنس‌کشی، دیوارکشی، ساخت و ساز بنا، فعالیت غیر‌مجاز کارواش تصرف گردیده بود که توسط راهداری با حضور مسئولان رفع تصرف و قلع و قمع گردید.
آسمانی گفت: این عملیات تا رفع تجاوز کامل ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است پس از ابلاغ اخطار به مالک مستحدثات غیرمجاز طی فاصله زمانی ۳ روزه، جمع‌آوری صورت نگیرد، با حکم دستور قضایی توسط نیروی انتظامی اقدامات لازم انجام می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا