پزشکی و سلامت

رشد جذب داوطلب در هلال احمر استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: ۶ ماهه نخست سال جاری آمار جذب داوطلبان هلال احمر این استان به رشد ۸۷۰ درصدی رسید.
حکمت الله هاشمی افزود: گسترش فرهنگ داوطلبی در دنیا و حضور همه جانبه داوطلبان که بدون منت و چشمداشت مادی با هلال احمر همکاری می کنند تاثیر مهمی در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دارد.
وی تاکید کرد: حضور داوطلبان در سنین مختلف در فعالیت های هلال احمر استان زنجان موجب احیای ارزش های پاک و باورهای انسانی می شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: جمعیت هلال احمر فعالیت هایی چون تسکین آلام بشری، کمک به همنوع و ترویج صلح و دوستی را به همت داوطلبان این جمعیت انجام می دهد.
هاشمی خاطرنشان کرد: طی ۶ ماهه نخست سال جاری ۲ هزار و ۱۸۹عضو داوطلب بالای ۳۵ سال جذب هلال احمر شده اند که این عدد در مدت مشابه سال گذشته ۲۵۱ نفر بود.
وی ازهمه خیرین، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان زنجان دعوت کرد، با مراجعه به شعب هلال احمر این استان در شهرستان ها عضویت خود را در این نهاد مردمی ثبت و در فعالیت های بشردوستانه با این مجموعه همکاری کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: علاقمندان برای مشارکت در فعالیت های عام المنفعه نسبت به ثبت نام خود می توانند به خانه های هلال در مناطق شهری و روستایی، شرکت ها و واحدهای تولیدی، ادارات، مساجد، کانون های دانشجویی و دانش آموزی در دانشگاه ها و مدارس مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا