اقتصاد

دریافتی ایتام افزایش یافت

خوشبختانه با همکاری و هم افزایی که در استان صورت گرفته سرانه دریافتی ایتام به یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان افزایش یافته است و زنجان از استان‌های برتر در این حوزه است.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، روح اله صالحی در جلسه شورای مدیران کمیته امداد اظهار کرد: روز ۱۸ مردادماه مراسم تجلیل از موسسات خیریه استان برگزار می‌شود.
وی با تأکید بر هماهنگی با موسسات خیریه به منظور حضور در این برنامه افزود: برپایی غرفه‌های اشتغال و دستاوردهای مراکز نیکوکاری می‌تواند به عنوان برنامه‌های جانبی این رویداد اجرایی شود.
میدرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه هدف از برگزاری این برنامه جریان‌سازی خیر و احسان و افزایش کارکردهای موسسات خیریه در کمک به جامعه هدف کمیته امداد و اقشار نیازمند جامعه است، اضافه کرد: خوشبختانه با همکاری و هم افزایی که در استان صورت گرفته سرانه دریافتی ایتام به یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان افزایش یافته است و زنجان از استان‌های برتر در این حوزه است.
وی با بیان اینکه استان زنجان در حوزه برنامه‌های مرتبط به جریان‌سازی بحث کمک به نیازمندان و اقدامات خیرخواهانه پیشرو است، افزود: سال گذشته دو رویداد بزرگ در قالب جشنواره زکات و گفتمان خدمات برگزار شد که خروجی مثبتی نیز داشت.
صالحی با تأکید بر برنامه‌ریزی برای هرچه بهتر برگزار کردن برنامه تجلیل از موسسات خیریه گفت: امیدواریم این جشنواره موجب عملکرد هرچه بهتر موسسات خیریه و ارائه راهکارهای عملیاتی در فعالیت این موسسات در حوزه خیر و احسان باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا