سیاسی و اجتماعی

ثبت نام از خیرین طرح اکرام ایتام در ۲۲۰ پایگاه

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: یکی از طرح هایی که در کمیته امداد به صورت جدی اجرا و دنبال می شود، طرح اکرام ایتام است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۴ هزار و ۴۷۶ فرزند معنوی یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هستند، گفت: با همکاری مناسب خیران استان زنجان رتبه دوم میانگین سرانه دریافتی ایتام از محل کمک خیرین و حامیان را دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه خیرین گرانقدر با هر مبلغی می توانند در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت کنند، اضافه کرد: خیران نیک اندیش زنجانی می‌توانند از طریق ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴ و یا مراجعه به سایت Ekram.emdad.ir حمایت مادی و معنوی فرزندان ایتام و محسنین را عهده دار شوند.
وی همچنین به اجرای پویش به عشق علی (ع) در قالب برنامه های ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: بر همین اساس از آغاز هفته اطعام و اکرام ایتام که از روز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) آغاز می شود و پایگاه های ثبت نام از خیرین برای مشارکت در این طرح در سطح استان دایر می شود.
صالحی اضافه کرد: در قالب پویش معنوی و خیرخواخانه به عشق علی (ع) بیش از ۲۲۰ پایگاه ثبت نام از خیران برای مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین از ۱۵ تا ۲۳ ماه مبارک رمضان به ویژه لیالی قدر در سطح استان زنجان در قالب مراکز نیکوکاری و مساجد دایر می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا