اقتصاد

تکمیل پروژه ساختمان دامپزشکی زنجان با ۸۰ میلیارد تومان اعتبار

برای تکمیل پروژه ساختمان دامپزشکی زنجان بیش از ۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، ئیس اداره اجرای پروژه‌های ساختمانی و تاسیسات عمومی راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه پروژه ساختمان دامپزشکی استان زنجان ببیش از ۳۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: برای تکمیل این پروژه بیش از ۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
جعفر میناخانی به اجرای پروژه ساختمان دامپزشکی زنجان اشاره کرد و گفت: مطالعات این پروژه اواخر سال ۹۹ شروع و اوایل سال ۱۴۰۰ تمام شد وهمچنین این پروژه در دو مرحله پیمان سپاری شده است.
وی با بیان اینکه  پیمان سپاری اجرای اسکلت و سازه این پروژه  مرداد ماه سال گذشته تمام شد، اظهار داشت: قرارداد عملیات تکمیل این پروژه با شرکت پیمانکاری«زیبا اسکان کادوس» منعقد شده است.
رئیس اداره اجرای  پروژه های  ساختمانی و تاسیسات عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه مبلغ قرارداد این پروژه ۷۲ میلیارد تومان بوده و کل پروژه بیش از ۳۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت:تاکنون با تخصیص اعتباری که سال گذشته انجام گرفت در مجموع بیش از ۷۰ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است.
میناخانی تاکید کرد: برای تکمیل این پروژه بیش از ۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی با بیان اینکه پروژه دامپزشکی زنجان در دو قسمت اداری و آزمایشگاهی اجرا می شود،گفت: بخش اداری این پروژه در پنج طبقه و آزمایشگاه هم در سه طبقه با زیر بنای ۶ هزار و ۱۰۰ متر مربع اجرا می شود و خوشبختانه اجرای عملیات اسکلت و سفت کاری پروژه تمام شده و در مرحله اجرای تاسیسات و نازک کاری است.
رئیس اداره اجرای  پروژه های  ساختمانی و تاسیسات عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه قرارداد پیمانکاربرای این پروژه دو ساله است، ابراز داشت: امیدواریم در صورت تامین اعتبار مورد نیاز(۸۰ میلیارد تومان) پروژه به موقع تحویل دستگاه مربوطه می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا