اقتصاد

توزیع بیش از ۴هزار۷۰۰ تن آرد خام خانه‌پز روستایی

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان؛ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: ۴ هزار و ۷۴۳ تن آرد خام به روستاهایی که فاقد نانوایی هستند در سال ۱۴۰۱ توزیع شده است.
ولی اله زمانی، در رابطه با توزیع آرد خام خانه‌پز به روستاهای فاقد نانوایی استان زنجان، اظهار کرد: ۴ هزار و ۷۴۳ تن به روستاهای استان که فاقد واحد نانوایی بودند، آرد خام خانه‌پز توزیع شده است.
زمانی با اشاره به اینکه آرد خام روستایی در دو مرحله شش ماه اختصاص می بابد، گفت: تامین و توزیع آرد خام روستایی برای ۴۸۰ روستای فاقد نانوایی با جمعیت حدود ۶۳ هزار نفر در سطح استان زنجان انجام شده است.
وی افزود: بر اساس لیست اسامی ساکنان روستاییان که به تایید شورای اسلامی روستا، مرکز خانه بهداشت و بخشداران مناطق استان می‌رسد، نمایندگان معتمد روستاهای استان برای تحویل و توزیع آرد خام خانه‌پز خود در دو نوبت شش ماهه اول و دوم به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان مراجعه می کنند.
این مسئول با اشاره به در نظر گرفتن وضعیت جوی و پیش‌بینی مسدودی جاده‌های مواصلاتی بین شهری و روستایی استان زنجان، خاطرنشان کرد: از آبان‌ماه امسال‌ نسبت به برنامه‌ریزی و هماهنگی با فرمانداران شهرستان‌های استان به منظور تحویل بموقع آرد خانه‌پز روستاهای استان به‌ خصوص به روستاهای صعب‌العبور اقدامات لازم انجام می پذیرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا