اقتصاد

تدوین سند توسعه اقتصاد دیجیتال استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان گفت: سند توسعه اقتصاد دیجیتال این استان به عنوان یکی از رویکردهای اولویت دار توسعه، تدوین شد.
مهندس شهامی افزود: در سالیان اخیر فناوری اطلاعات ظرفیت بسیار بزرگی در سطح جامعه بین الملل ایجاد کرده و کشورهای مختلف برای این اقتصاد سرمایه گذاری های فراوانی را نیز انجام داده اند.
وی ادامه داد: در کشور ما نیز توسعه فناوری و تحولات دیجیتالی نقش غیرقابل انکاری در بخش‌های مختلف و تغییر الگوهای کسب‌وکارها داشته که با بهره‌گیری درست از این ظرفیت می‌توان چالش‌های زیادی را حل و به بهبود شرایط اقتصادی مردم، کسب‌وکارها و دولت کمک شایانی کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان گفت: در این راستا با توجه به سرعت روزافزون نفوذ فناوری‌های دیجیتال در ساختارهای مختلف کشور، استاندار زنجان، توسعه اقتصاد دیجیتال را به عنوان یکی از رویکردهای اولویت دار توسعه استان در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: بر این اساس کمیته تحول دیجیتال استان تشکیل و در اولین و یکی از مهمترین گام های خود تدوین سند توسعه اقتصاد دیجیتال استان زنجان را آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا