سیاسی و اجتماعیاخبار ویژه

تحویل تمام واحدهای ۵۸۴ واحدی ثمین ۲ تا پایان سال آینده

تمام واحدهای «۵۸۴ واحدی ثمین ۲» در غرب شهر زنجان تاپایان سال آینده تحویل متقاضیان خواهد شد‌‌.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: تا پایان سال آینده تمام واحدهای نهضت ملی مسکن در «پروژه ثمین دو با ۵۸۴ واحد» در غرب شهر زنجان تحویل متقاضیان خواهد شد.
اصغر اسماعیلی به «پروژه ۵۸۴ واحدی ثمین دو» در غرب شهر زنجان اشاره کرد و گفت: با توجه به همکاری خوب متقاضیان واحدهای مسکونی در پروژه ۵۸۴ واحدی ثمین در پرداخت اقساط با اداره کل راه و شهرسازی و همچنین تعامل مناسب بانک‌های عامل در پرداخت و تقسیط وام‌های بانکی اختصاص یافته به پروژه‌های نهضت ملی مسکن، در حال حاضر روند ساخت این پروژه روند مطلوبی را طی می‌کند و بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی اظهار کرد: براساس برنامه ریزی اداره کل راه و شهرسازی استان از ابتدای سال آینده «پروژه ۵۸۴ واحدی ثمین دو» در غرب شهر زنجان به صورت تدریجی به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، «پروژه ۵۸۴ واحدی ثمین دو» را از پروژه‌های اولویت دار و مهم اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان برشمرد و گفت: خوشبختانه رصد و پایش ویژه و کنترل کیفیت نسبت به ساخت و سازها توسط اداره کل راه و شهرسازی استان برای اجرای همه پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان وجود دارد و در پروژه ۵۸۴ و احدی ثمین دو نیز توجه ویژه به این بخش صورت گرفته است و مصالح استاندارد و باکیفیت در این پروژه به کار رفته است.
اسماعیلی، بر لزوم تقویت همکاری متقاضیان در این پروژه برای پرداخت به موقع مابقی اقساط بانکی تاکید کرد و بیان داشت: آورده مردمی و تسهیلات بانکی دو فاکتور مهم در تکمیل و تحویل پروژه‌ها بوده و به اداره کل راه و شهرسازی کمک می‌کند روند اجرای پروژه‌ها طبق برنامه جلو برود.
وی با اعلام این خبر که تا پایان سال آینده تمام واحدهای «۵۸۴ واحدی ثمین دو در غرب شهر زنجان» در طرح نهضت ملی مسکن تحویل متقاضیان خواهد شد، گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان در خصوص تحویل واحدهای مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در سال آینده روزهای خوبی خواهد داشت‌.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا