اخبار ویژهاقتصاد

به منطقه غرب زنجان نگاه ویژه‌ای داریم

به منطقه غرب زنجان نگاه ویژه‌ای داریم، به طوری که شهر نیک پی در مرکزیت خاص آن قرار خواهد گرفت و امیدواریم به زودی اتفاقات خوبی برای آن رقم بخورد.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، محسن افشارچی در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه پروژه ۱۵۰ واحدی مسکونی در شهر نیک پی، با قدردانی از فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، افزود: در زمان حاضر با همکاری استانداری، امور روستایی استانداری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اتفاقات قابل توجه و چشمگیری در این بخش رخ داده است و در سال جاری از محل اعتبارات دولتی به شهر “نیک پی” در حدود ۱۰۰ میلیارد ریال در بخش‌های مختلف اختصاص یافته که در چند سال گذشته بی سابقه بوده است.
وی با بیان اینکه آیین امروز محرومیت زدایی نیست، بلکه طرح توسعه است، اضافه کرد: استان به منطقه و شهر نیک پی نگاه مثبتی دارد و طبق برنامه ریزی ها اتفاقاتی خوبی را در آینده در آن شاهد خواهیم بود.
این مسئول ادامه داد: در اطرف این شهر کارخانه شیشه در حال احداث است که به طور قطع برای نیک پی و اشتغالزایی در آن نتیجه مثبتی به همراه دارد.
افشارچی افزود: به منطقه غرب زنجان نگاه ویژه‌ای داریم، به طوری که شهر نیک پی در مرکزیت خاص آن قرار خواهد گرفت و امیدواریم به زودی اتفاقات خوبی برای آن رقم بخورد.
وی اظهار داشت: تلاش می کنیم در حوزه هایی که به لحاظ صدور مجوز و منابع مالی هزینه های کمتری دارد اقدامات لازم انجام گیرد و برای تکمیل زیرساخت های پروژه های مسکونی نیک پی هم پیگیری های لازم انجام شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا