اقتصاداخبار ویژه

به دنبال افزایش تسهیلات بانکی پروژه های نهضت ملی هستیم

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در آیین افتتاح همزمان ۲۰۰۰ واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن گفت: با توجه به اینکه مسکن با دو مولفه مهم آورده مردمی و تسهیلات بانکی ساخته می شود، برای افزایش میزان تسهیلات پروژه های نهضت ملی مسکن به صورت جدی تلاش می کنیم.
شعاعی با بیان اینکه توجه به ساخت مسکن همواره مورد توجه دولت ها است، گفت: در این راستا دولت سیزدهم نسبت به خانه دار شدن مردم بسیار تاکید دارد و از تمام ابزارها استفاده می کند تا بتواند برای افرادی که خانه ندارند مسکن بسازد.
وی با بیان اینکه استان زنجان جزو استانهای پیشرو در اجرای نهضت ملی مسکن در سطح کشور است، اظهار داشت: در شرایط امروز هرچقدر ساخت مسکن زودتر انجام شود بهتر است و در این راستا باید متقاضیان همکاری لازم را داشته باشند.
معاون امور عمرانی استاندار، با اشاره به دو مولفه مهم آورده مردمی و تسهیلات در ساخت مسکن گفت: مدیرکل راه و شهرسازی، استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی تلاش می کنیم تا میزان تسهیلات افزایش یافته و آورده مردمی کاهش یابد.
شعاعی تاکید کرد: شرایط اقتصادی مردم را درک می کنیم ولی ساخت و ساز واحد مسکونی با آورده مردمی و تسهیلات ایجاد می شود بنابراین از متقاضیان هم درخواست می شود نسبت به واریز آورده به موقع خود مساعدت لازم را داشته باشند و بدنه دولت هم برای تحقق این مهم تلاش زیادی می کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا