اخبار ویژهاقتصاد

برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران به روسیه در زنجان

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران به روسیه در زنجان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی زنجان گفت: نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران به روسیه در زنجان برگزار می شود.
سید رضا قندیلی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه این نمایشگاه از از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان زنجان (کاسپین) برگزار خواهد شد، اظهار کرد: نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران به روسیه فرصت مناسبی برای افزایش تبادلات تجاری و اقتصادی ایران با کشور روسیه است.
وی افزود: پیرو این موضوع نشست هم اندیشی تدوین راهکارهای توسعه صادرات محصولات غیرنفتی به روسیه ۲۵ تیر ماه با حضور رحمت الله خرمالی مدیرکل آسیای میانه، قفقاز و روسیه سازمان توسعه تجارت ایران، کامبیز میرکریمی نایب رئیس اتاق مشترک ایران و روسیه و فعالان اقتصادی و صاحبان واحدهای بزرگ تولیدی و کسب و کارها در محل سالن کنفرانس سالن میلاد نمایشگاه تهران برگزار شد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی زنجان با اشاره به اینکه هدف این نمایشگاه نمایش ظرفیت های بیشتری از توانمندی های جمهوری اسلامی ایران به طرف روسی است، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی کرده ایم تا هیئت های تجاری گسترده ای از کشور روسیه در این نمایشگاه حضور پیدا کنند. این نمایشگاه اولین رویدادی است که در کشور با این رویکرد برگزار خواهد شد و مدل برگزاری آن متفاوت تر از سایر نمایشگاه هایی خواهد بود که در کشور برگزار می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا