فرهنگ و هنر

برگزاری نخستین دوره آموزشی«مدرسه تئاتر شبستان» در زنجان

با حضور اساتید و هنرمندان مطرح کشوری نخستین دوره آموزشی«مدرسه تئاتر شبستان» روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه در مجتمع آموزشی امام صادق(ع) زنجان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان اظهار کرد: در راستای توانمندسازی هنرمندان مسجدی سال گذشته دوره توانمندسازی مربیان تئاتر با حضور استاد حسین فدایی در زنجان برگزار شد و امسال نیز در ادامه این برنامه دوره آموزشی «مدرسه تئاتر شبستان» را برای نوجوانان و جوانان مسجدی اجرا می کنیم.
محسن اسلامی با اشاره به حضور ۱۰۰ نفر از فعالان هنری کانون‌های مساجد در این دوره گفت: این دوره ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و برای گروه سنی ۱۴ تا ۳۰ سال دختران و پسران طراحی شده است.
به گفته اسلامی، در این دوره از اساتید برجسته و هنرمندان شاخص کشوری در رشته‌های بازیگری، کارگردانی تئاتر، نمایش نامه نویسی و تئاتر کاغذی هنرجویان را همراهی خواهند کرد.
مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد زنجان گفت: این کارگاه آموزشی با تدریس «سید حسین فدایی» در رشته نمایشنامه‌نویسی، «حسین عالم بخش» در رشته کارگردانی، «فرهاد بشارتی و ابوالفضل همراه» در رشته بازیگری پسران، «آرزو افشار و مریم کاظمی» در رشته بازیگری دختران و «ساغر لطفی‌نژاد» در رشته تئاتر کاغذی همراه خواهد بود.
وی با اشاره به زمان برگزاری این دوره تصریح کرد: این دوره در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۳ و ۱۴ تیرماه در مجتمع آموزشی امام صادق(ع) سه راه زنجان برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا