سیاسی و اجتماعی

برگزاری مانور بزرگ اطفاء حریق در شرکت آبفا استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: همزمان با هفته ایمنی و آتش نشانی، مانور بزرگ اطفاء حریق در انبار مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان برگزار شد.
علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: این مانور با حضور عوامل و کارشناسان سازمان آتش نشانی استان و ۶۰ نفر از عوامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان برگزار شد.
وی هدف از اجرای این مانور را افزایش آمادگی و ارتقاء توانمندی های مهارتی و عملیاتی کارکنان در مقابله با حوادث ناشی از آتش سوزی عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بیان کرد: در این مانور، اطفاء سه نوع حریق مایعات، حریق در تاسیسات برق و آتش سوزی جامدات آموزش داده شد.
جزء قاسمی با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز این مانور افزود: طی این مانور عملیات نجات مصدومین و اطفاء حریق ساختگی در حالت های مختلف توسط شرکت کنندگان به خوبی انجام پذیرفت.
وی گفت: اجرای کلاس های آموزشی و تئوری نیز از دیگر بخش های این برنامه بود که کارشناسان و مربیان سازمان آتش نشانی نکات مورد نیاز را به شرکت کنندگان آموزش دادند.
مدیرعامل شرکت آبفا استان زنجان ادامه داد: شرکت کنندگان در این مانور از پرسنل ستادی، معاونتها، کارکنان امور آبفای شهرستان زنجان و نیروهای نگهبانی بودند.
این مسئول خاطرنشان کرد: مانور اطفاء حریق شرکت آب و فاضلاب با همت دفتر مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE و همچنین دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان زنجان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا