اقتصاد

برپایی نمایشگاه مشاغل خرد و خانگی با هدف توانمند سازی سرپرستان خانوار

نمایشگاه مشاغل خرد و خانگی در محل نمایشگاه‌های بین ‎المللی کاسپین زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، روح‌اله صالحی با اشاره به برگزاری نمایشگاه مشاغل خرد و خانگی در محل نمایشگاه‌های بین ‎المللی کاسپین زنجان گفت: این نمایشگاه با هدف توسعه تولید داخلی، ارتقای جایگاه بانوان در اقتصاد خانواده و افزایش روحیه خودباوری و ارتقای کیفیت تولیدات و توانمندسازی سرپرستان خانوار برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه از تاریخ هشتم تا دوازدهم خردادماه برگزار خواهد شد، اضافه کرد: این نمایشگاه با همکاری کمیته امداد، استانداری، اتاق تعاون استان و نمایشگاه کاسپین برگزار می‎شود.
صالحی با اشاره به برپایی ۲۸ غرفه با حضور مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد افزود: غرفه داران این نمایشگاه مجریان طرح‌های اششتغال زن سرپرست خانوار هستند که در راستای توزیع بازار فروش محصولات تولیدی آنها این نمایشگاه برگزار شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با توجه به اینکه در دولت سیزدهم ارتقا و توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار و خارج کردن آنها از چرخه حمایتی از اهمیت زیادی برخوردار است، برگزاری نمایشگاه های مشاغل خانگی می تواند تاثیر به سزایی در معرفی توانمندی های فعالان این حوزه داشته باشد و موجب بازاریابی و افزایش فروش محصولات آنها شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا