سیاسی و اجتماعی

بازدید رئیس و کارکنان مرکز بهداشت زنجان از تصفیه خانه فاضلاب

همزمان با هفته سلامت رئیس و کارکنان مرکز بهداشت شهرستان زنجان از تصفیه خانه فاضلاب زنجان بازدید کردند

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،همزمان با هفته سلامت رئیس و کارکنان مرکز بهداشت شهرستان زنجان از تصفیه خانه فاضلاب زنجان بازدید کردند
گفتنی است، در این بازدید کادر اداری و درمان مرکز بهداشت شهرستان زنجان از نزدیک در جریان فعالیت تصفیه خانه فاضلاب زنجان قرار گرفتند.
ناظر اجرا و ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب در این بازدید گفت: تصفیه خانه فاضلاب به عنوان خط مقدم بهداشت عمومی در جامعه بصورت شبانه روزی در حال جمع آوری و تصفیه بهداشتی فاضلاب است.
«امیرحسن غلامی» اظهار کرد: تصفیه فاضلاب علاوه بر دفع بهداشتی فاضلاب و کمک به ارتقاء شاخص های بهداشت عمومی از هدر رفت آب در صنایع به ویژه صنایع آب بر پیشگیری می کند.
وی افزود: در حال حاضر تنها در یکی از واحدهای صنعتی استان که در بخش تولید کاغذ فعالیت دارد، سالانه بیش از ۴ میلیون متر مکعب پساب تحویل می شود..
غلامی بیان کرد: با استفاده از پساب تولیدی در تصفیه خانه فاضلاب در بخش صنعت، از مصرف آب سالم در این بخش جلوگیری و به ذخیره منابع آب شیرین کمک شایانی می شود.
این مسئول ضمن تبریک هفته سلامت به خادمان این حوزه از همکاری و تعامل مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان در زمینه تامین کیفیت آب و سایر زمینه ها با شرکت آب و فاضلاب تقدیر و سپاسگزاری کرد.
گفتنی است: در این بازدید ۳۵ نفر از مسئولین و کارشناسان مرکز بهداشت شهر زنجان حضور داشتند که با مراحل مختلف تصفیه فاضلاب در تصفیه خانه فاضلاب شهر زنجان آشنا شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا