اخبار ویژهسیاسی و اجتماعی

احصا متقاضیان نیاز به سمعک جامعه ایثارگری زنجان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از احصای متقاضیان نیاز به سمعک جامعه ایثارگری استان زنجان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، عباس برزگر با اشاره به اینکه ارائه خدمات درمانی یکی از رسالت‌‌های بنیاد شهید در راستای تکریم جامعه ایثارگری است، ادامه داد: بعد از دیدارهای مسئولان بنیاد شهید و مراجعه پزشکان پایش سلامت متقاضیان نیاز به سمعک جامعه ایثارگری احصا شد.
وی با بیان اینکه پیش از این متقاضیان سمعک افراد پس از طی فرایند ویزیت و نوار گوش به تهران مراجعه نموده و در مرکز ارتز و پروتز موثر قالب گیری می شد که این مستلزم هزینه و … بود، افزود: به همت معاونت سلامت و توانمندسازی اجتماعی این بنیاد و با هماهنگی با مرکز ارتز برای اولین بار خدمات قالب گیری از متقاضیان در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زنجان انجام شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان هماهنگی با کلینیک شفعیه جهت تهیه نوار گوش، هماهنگی با دکتر تقیلو متخصص ENT جهت تجویز سمعک به صورت ویژه و رایگان از جمله اقدامات معاونت سلامت و توانمندسازی اجتماعی این بنیاد در این خصوص عنوان کرد و ادامه داد: در این مرحله حدود بیست نفر متقاضی بودند که در نهایت ده نفر برای قالب‌گیری حاضر شدند.
وی گفت : امیدواریم با پیش بینی سازوکار و تسهیل گری در ارائه خدمات درمانی موجبات کاهش دغدغه و افزایش رضایتمندی عزیزان شاهد و ایثارگر فراهم شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا