دین و مذهب

اجرای ۲۰۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه کرامت

اسلامی از اجرای بیش از 200 عنوان برنامه به مناسبت دهه کرامت در استان زنجان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، دبیر اجرایی ستاد دهه کرامت استان زنجان و مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان زنجان اسلامی از اجرای بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه کرامت در استان زنجان خبر داد و گفت: حضور خادمان حرم علی ابن موسی الرضا(علیه السلام) در قالب کاروان زیر سایه خورشید، برگزاری جشن دختران مسجدی و مسابقات فرهنگی و کتابخوانی بخشی از این برنامه ها بود.
محسن اسلامی به برنامه های اجرا شده به مناسبت دهه کرامت در استان زنجان اشاره کرد و گفت : از میلاد با سعادت حضرت معصومه(سلام الله علیها) تا میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، امام رضا(علیه السلام) ۲۰۰ عنوان برنامه در استان زنجان اجرا شد.
وی با یادآوری اینکه ستاد کانون های مساجد استان زنجان به عنوان دبیر اجرایی ستاد دهه کرامت در استان تعیین شد، گفت: به همین منظور جلساتی را با دفتر امام جمعه و دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان برای پرشکوه برگزار شدن برنامه های دهه کرامت برگزار کردیم.
اسلامی به حضور کاروان زیر سایه خورشید و اجرای برنامه های متعدد در قالب دیدار با زندانیان، بیماران در بیمارستان ها و حضور در شهرهای دندی، ماهنشان، انگوران، سلطانیه و خرمدره اشاره کرد و گفت: امسال کاروان پیاده روی امام علی(ع) که از سمت تبریز به سمت مرقد امام راحل در حرکت هستند، در دهه کرامت مهمان مردم زنجان بودند.
به گفته دبیر اجرایی ستاد دهه کرامت استان زنجان افتتاح نمایشگاهی از آثار هنرمندان خدابنده ای در فرهنگسرای امام زنجان، برگزاری جشن دختران و مادران، توزیع قرآن در مساجد، برگزاری سومین اجتماع بزرگ قرآنی در حسینه اعظم زنجان و توزیع کتاب در بین کانون های مساجد استان زنجان گوشه ای از برنامه های اجرا شده در این دهه بود.
اسلامی همچنین به برگزاری محفل انس با قرآن کریم در شهرستان ماهنشان اشاره کرد و گفت: برنامه ای با عنوان دلنوشته ای برای امام رضا(علیه السلام) در شهرستان خدابنده اجرا شد که مورد استقبال شرکت کنندگان قرا گرفت.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تجربه ثابت کرده است زمانی که برنامه ای به صورت خودجوش و مردمی اجرا شود از اثرگذاری و ماندگاری بیشتر برخوردار می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا