اخبار ویژهاقتصاد

آغاز روند انتقال تعدادی از ساکنین منطقه کوی فلسطین

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با بیان اینکه روند انتقال تعدادی از ساکنین منطقه کوی فلسطین آغاز شد،گفت: ساکنین کوی فلسطین همزمان با احداث و تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن، براساس اولویت در چند مرحله از دی ماه تا خردادماه سال آینده به پروژه های نهضت ملی مسکن انتقال داده می شوند.
اصغر اسماعیلی گفت: در سفر دور اول رئیس جمهور به استان زنجان دستور تسریع در رفع مشکلات و جابه جایی ساکنین محله کوی فلسطین از سوی آیت الله رئیسی صادر شد و در این راستا مطالعات اجتماعی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان انجام گرفت.
وی اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری  و تلاش استاندار و هماهنگی صورت گرفته تعدادی از واحدهای مسکونی در اولویت اول برای جابه جایی قرار گرفتند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با بیان اینکه بعد از سفر رئیس جمهور به استان طرح جا به جایی کوی فلسطین از اولویت های مهم اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان قرار گرفت،گفت: خوشبختانه با هماهنگی های انجام گرفته چهار خانواده از ساکنین کوی فلسطین به پروژه های نهضت ملی مسکن انتقال داده شدند.
اسماعیلی،با بیان اینکه همزمان با احداث و تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن،سکنین کوی فلسطین براساس اولویت در چند مرحله جابه جایی انجام می شوند،گفت: در زون سوم ۶۳ واحد مسکونی کوی فلسطین زنجان از دی ماه تا خردادماه سال آینده به پروژه های نهضت ملی مسکن انتقال داده می شوند.
وی، تصریح کرد: تعدادی از واحدهای مسکونی در منطقه کوی فلسطین زنجان که در محدوده راه آهن هستند در اولویت اول برای جابه جایی هستند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: ۱۳۰ واحد مسکونی در منطقه کوی فلسطین وجود دارد که این تعداد در سه فاز جابه جا براساس برنامه ریزی انجام گرفته خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا