آخرین مطالب

خزانه‌دار کل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران:

افزایش 50 دستگاه خودروی امدادی به ناوگان هلال اقتصادی

افزایش 50 دستگاه خودروی امدادی به ناوگان هلال

  بزرگنمایی:

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی آسمان زنجان، خزانه‌دار کل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید از پایگاه های امدادی و نجات بین شهری استان زنجان ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه گفت: در تلاش برای خرید 50 دستگاه خودوری امدادی هستیم که از این تعداد 27 دستگاه خریداری و به ناوگان های امدادی هلال احمر کشور اضافه شد.
ماندگار مرادی فر افزود: تجهیز پایگاه ها یکی از مشکلات عمده ای که در استان ها وجود دارد چرا که خودروها بروز نبوده و  خودروهای امدادی و تجهیزات فرسوده شده است که  این مهم نیازمند اعتبار ویژه ای است.
وی تاکید کرد: به منظور رفع  این مشکلات امسال برای خرید 50 دستگاه خودوری امدادی اقدام کرده ایم  که  از این تعداد 27 دستگاه خریداری شده است.
خزانه‌دار کل هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: امسال نیز مابقی این ناوگان امدادی خریداری و بین استان ها توزیع خواهد شد.
مرادی فر اظهارداشت: سال گذشته اعتباری برای تعمیر خودروهای  امدادی و شارژ انبارهای امدادی بین استانها توزیع شد و امسال نیز در تلاش هستیم تا اعتباری را دریافت و برای استانها توزیع کنیم.
وی خاطرنشان کرد: نگاه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به استانهاست از جمله استانهایی که از امکانات محروم هستند ویژه است.
خزانه‌دار کل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: رئیس این مجموعه در تلاش است تا استانهای کم برخوردار بتوانند امکانات و تجهیزات امدادی خود را به حد استاندارد برسانند و در امدادرسانی نقش آفرینی کنند.
به گفته مرادی فر،  استان زنجان پایگاه های امدادی منظم و امدادگران بسیار باتجربه و خوبی درارد و امکانات نیز مطلوب است.
وی ادامه دارد: در مقطعی که دوره شیوع بیماری کرونا هستیم آمادگی در امدادگران استان زنجان بسیار بالا، استاندار و قابل قبول است.
خزانه‌دار کل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هلال احمرمجموعه ای امداد محور گفت:  بقا و ادامه فعالیت این مجموعه آن مبتنی بر فعالیت ها و وجود امدادگران داوطلب است و مسئولان هلال این اولویت مهم را درک کرده اند و همه تلاش خود را معطوف کرده اند تا امدادگران هلال احمر راضی باشند و روز به روز به تعداد آنها اضافه شود.
مرادی فر به اقدامات انجام شده در خصوص امدادگران داوطلب هلال احمر اشاره کرد و افزود:  کارهای خوبی سال گذشته برای قشر انجام دادیم که از جمله این موارد امدادگرانی که به درجه ایثار رسیدند قرارداد مستقیم با جمعیت هلال احمر دارند و استخدام ساعتی شدند، حقوق و مزایای دریافتی و پاداش آنها امسال 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
وی تاکید کرد: مقرر شده در بکارگیری و جذب نیرو در جمعیت هلال احمر و مجوزهای استخدام در شرایط مساوی  اولویت با امدادگران داوطلب هلال احمر باشد.
خزانه‌دار کل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران  گفت: از دیگر اقدامات انجام شده برای امدادگران داوطلب این مجموعه سامانه پرداخت کمک هزینه ایاب و ذهاب تعریف شده که بهمن ماه سال گذشته همه ایاب و ذهاب آنها یکجا پرداخت شد و بعد از این نیز ماهانه حقوق و مزایای امدادگران به صورت متمرکز توسط استانها پرداخت خواهد شد.
مرادی فر یادآوری کرد: سال گذشته با مشکلات بودجه ای مواجه بودیم که نتوانستیم خیلی از برنامه ها را اجرایی کنیم اما پرداخت حقوق و توجه به رفاه کارکنان در هلال احمر از اولویت های بسیار مهم ماست که بالای 85 درصد از بودجه  این مجموعه به پرداختی های کارمندان اختصاص داده شده است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به تورم موجود، مشکلات و پایین بودن حقوق کارکنان هلال احمر این رقم نمی تواند مشکلات را رفع کند اما در سال گذشته بر اساس قانون بودجه و ماده واحد موجود پرداخت های مناسبتی، حقوق و مزایا و اضافه کاری ها و پاداش ها به موقع پرداخت شد.
خزانه‌دار کل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه تا جایی که اعتبارات و بودجه کمک دهنده و جوابگو بود پرداخت ها انجام شده است، گفت: قرار است بودجه ای به هلال احمر تخصیص یابد که با محقق شدن این اعتبارات پرداخت ها انجام خواهد شد و وضع مالی هلا احمر امسال نسبت به سال گذشته بهتر خواهد شد، سعی خواهیم کرد پرداختی های کارکنان به موقع انجام شود.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز در ادامه این بازدید ها ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه افزود: به لحاظ ناوگان خودرویی بویژه ماشین های کمک دار کمبود داریم.
 سید قاسم موسوی اظهارداشت: با توجه به شرایط خاص استان که از ابتدا تا انتهای آزادراه زنجان – قزوین و زنجان - تبریز در حوزه استان زنجان که حجم بالای تردد ها در این مسیرهای ارتباطی را داریم.
وی تاکید کرد: با توجه به این موضوع نیاز داریم که 2 پایگاه امداد و نجات بین شهری به تعداد پایگاه های این مسیر اضافه شود و سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز موافق این موضوع است.
گفتنی است خزانه‌دار کل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در سفر یک روزه خود به استان زنجان، از پایگاه های امداد و نجات غزال شهرستان خرم دره و ابهر در آزادراه زنجان – قزوین، پایگاه امداد و نجات بین شهری شمالغرب و این پایگاه در آزادراه زنجان – تبریز و پایایی در شهرستان ایجرود بازدید کردند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گزارشی از وضعیت انبارهای امداد و نجات و پایگاه های بین شهری، تجهیزات و وضعیت نیروی انسانی استان ارائه کردند.
معاون برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی، مدیر عامل جعیت هلال احمر استان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان، معاون امداد و نجات، خزانه دار، مسئول حراست، روسای هلال احمر شهرستان های ابهر، خرم دره، ایجرود و زنجان در این بازدید ها حضور داشتند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

lastnews

مردم چرای غیرمجاز را به 1504اطلاع دهند

مساعدت 249 میلیون تومانی به مددجویان خسارت دیده از حوادث غیر مترقبه

برگزاری آیین بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی زنجان در فضای مجازی

برگزاری آیین بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی زنجان در فضای مجازی

افزایش 50 دستگاه خودروی امدادی به ناوگان هلال

کسب مقام نخست توسعه آموزش های همگانی خانه های هلال زنجان

حمایت مالی سازمان تامین اجتماعی از بیمه شدگان و بازنشستگان

حمایت مالی سازمان تامین اجتماعی از بیمه شدگان و بازنشستگان

FATF و صفوف به هم فشرده مرغ!

زنان و دختران جوان، صدر قربانیان آسیب های اجتماعی

برگزاری دوره آموزش همگانی در خانه های هلال استان زنجان

تحول اساسی در مدیریت خدمات درمانی با نسخه الکترونیک

اعتراض خانه مطبوعات زنجان به حذف الزام چاپ آگهی دولتی

اعتراض خانه مطبوعات زنجان به حذف الزام چاپ آگهی دولتی

راه اندازی سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی

برگزاری نمایشگاه آنلاین بهاره در زنجان

مراکز کانون در تمام شهرستان‌ها دایر است

اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی هلال احمر در زنجان

راهکار های رهایی کودکان از ترس های واقعی و خیالی

آغاز واکسیناسیون علیه بیماری کرونا در شهرستان ابهر

آغاز واکسیناسیون علیه بیماری کرونا در زنجان

آغاز واکسیناسیون علیه بیماری کرونا در زنجان

برگزاری آزمون "تربیت مربی دوره آموزشی پایه" هلال احمردر زنجان

حذف دفترچه کاغذی

حذف دفترچه کاغذی

حذف دفترچه کاغذی

افتتاح شرکت تولیدی اطلس جین توسط ریاست محترم جمهوری

افتتاح شرکت تولیدی اطلس جین توسط ریاست محترم جمهوری

افتتاح 6 پروژه صنعتی در استان با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری

افتتاح 6 پروژه صنعتی در استان با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری

افتتاح 6 پروژه صنعتی در استان با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری

کلنگ زنی وافتتاح791 پروژه در زنجان

بحران آب و تورم 140 درصدی موز !

لزوم استفاده بهینه و درست از تجهیزات و امکانات موجود

باید اقدامات خیر خوانه در استان تقویت شود

افسردگی در نوجوانان و جوانان خطرناک است!

حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی

کشف خشکبار قاچاق در ایجرود

برگزاری برنامه‌های ایام دهه فجر و با مشارکت مردم

دهه فجر با 59 پروژه گازرسانی

مشارکت 81 کشور در جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان

مشارکت 81 کشور در جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان

بهره‌برداری از300 پروژه در شهرستان زنجان

بهره‌برداری از300 پروژه در شهرستان زنجان

افتتاح 14 پروژه صنعت برق در استان زنجان

برگزاری جشنواره "رفیق خوشبخت ما" در زنجان

ترخیص بیش از یک هزار 600 بیمار کرونایی از بیمارستان های تامین اجتماعی

کشف 19 دستگاه ماینر قاچاق در خدابنده

دیدار همکلاسی‌های سال 65 در صبح خاطره «مشق‌های ‌‌ناتمام»

ارائه تسهیلات به بیماری کرونایی توسط سازمان تامین اجتماعی